Velkoplošný tisk

Digitální velkoformátový tisk již od 1 kusu. Možnost potisknout velkou škálu materiálů: samolepící fólie, papír, PVC plachty, prosvětlovací fólie, okenní fólie, tapety, materiály do prezentačních systémů, obrazová plátna.

Velkoplošný tisk
Orientační systémy

Orientační systémy

Návrh a výroba informačních a orientačních systémů na míru. Používáme různé druhy materiálů od klasických samolepících fólií, PVC desek po hliníkové sendviče dibond nebo plexisklo. Nejvhodnější řešení je vždy konzultováno se zákazníkem k jeho plné spokojenosti.

Světelné reklamy 

Dle požadavků klienta jsme schopni vyrobit jakoukoliv světelnou reklamu. Mezi nejběžnější typy patří světelné panely, světelná písmena nebo výstrče.

Světelka
Interéry

Komerční interiéry

Nabízíme interiérové dekorace různých druhů od návrhu designu po konečnou realizaci. 

Pronájem výstavních panelů a prvků pro podporu prodeje

Nabídka exteriérových i interiérových nosných prvků reklamy včetně grafického zpracování a polepení.

Výstavní panely
Public Relations

Public Relations

Součástí služeb klientům je vytvoření návrhu komunikační strategie, jednotné firemní identity a pořádání eventů. Pomocí kampaní v online marketingu dokážeme cílit na vhodnou klientelu a zvýšit tak profit a povědomí o značce nebo společnosti.

Firemní tiskoviny

Klasické tiskoviny, které se používají k propagaci firem nebo k informování klientů: vizitky, letáky, brožury, katalogy, hlavičkové papíry, poznámkové bloky, desky s chlopněmi, obálky, výroční zprávy, formuláře, pozvánky, kalendáře a mnoho dalšího.

Tiskoviny
Mobirise

Grafika a design

Profesionální grafické zpracování veškerých typů tiskovin a produktů, které jsme zároveň schopni realizovat do požadované finální podoby.

Catering

Kompletní zajištění gastronomických akcí na klíč včetně doprovodných programů pro každou příležitost.

Catering

© Copyright 2020 Reprosign s.r.o.